Galatasaray Anlaştı! Ozan Kabak İtalya Yolcusu..

Galatasaray yönetimi, uzun süredir Ozan Kabak’ı isteyen ve takımına katmak isteyen Juventus ile el sıkıştı. Juventus’un Ozan Kabak için önerdiği rakamın 10 milyon euro olduğu belirtiliyor.

Galatasaray’ın devre arası transfer dönemi yaklaşırken ilk haberi Ozan Kabak’tan geldi. Henüz 18 yaşında olmasına rağmen Galatasaray’ın vazgeçilmezleri arasına giren Ozan için İtalyan devi Juventus ile söz kesildiği ortaya çıktı.

Kısa bir süre önce Ozan Kabak ile sözleşme uzatılacağı haberleri gündeme gelen Ozan Kabak için İtalyan ekibi vakit kaybetmeden harekete geçti ve Galatasaray ile anlaştı.

18 YAŞINDA 10 MİLYON EURO

Juventus ve Galatasaray arasında yapılan görüşmelerde, Cimbom’un bu transferden net 10 milyon euro bonservis bedeli alacağı ve ayrıca Ozan’ın Juventus’tan başka bir kulübe transfer olması durumdan da pay alacağı bildirildi.

Cim-Bom’un devre arası transfer döneminde transfer yapabilmesi için futbolcu satması zorunluluğu bulunması, Ozan’ın satılmasına en büyük açıklama oluyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde ve ligde takımın en iyileri arasında kendini gösteren Ozan’ın, Galatasaray ile 1.5 sene daha sözleşmesi bulunuyordu. Senelik 220 bin lira kazanan Ozan’a İtalyanların astronomik teklifte bulunduğu ancak genç futbolcunun, “Kulübüm ne derse o olur” yanıtını verdiği belirtildi.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018