Fenerbahçe’de Ersun Yanal Heyecanı!

Fenerbahçe’de taraftarı heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Sportif Direktör Damien Comolli’nin, “Koeman takımın başında kalacak” açıklamalarının ardından Asbaşkan Semih Özsoy, taraftarın çok istediği Teknik Direktör Ersun Yanal ile bir araya geldi.

Fenerbahçe taraftarlarının uzun süredir takımın başında görmek istediği Ersun Yanal, Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy ile gizli bir görüşme gerçekleştirdi.

Sarı lacivertli kulüpte Sportif Direktör Comolli’nin Samandıra Tesisleri’nde Koeman ile ilgili söylediği, “Daha önce açıkladığımız durumdayız. Şu an Koeman’ın durumunda herhangi bir değişiklik yok” sözlerinin ardından hiç beklenmeyen gelişmeler yaşandı.

ASBAŞKAN SEMİH ÖZSOY, TARAFTARIN SEVGİLİ İLE GÖRÜŞTÜ!

Fenerbahçe camiasında 2. adam olarak görülen ve Başkan Ali Koç’un yardımcısı olan Semih Özsoy, Beşiktaş’ta bir plazada taraftarın sevgilisi konumunda olan Ersun Yanal ile bir görüşme gerçekleştirdi. Bu özel görüşmenin detaylarına yalnızca Sözcü gazetesi ulaştı.

Fenerbahçe taraftarının uzun süredir hem sosyal medyadan hemde tribünlerden yaptığı Ersun Yanal çağrısı yapması üzerine, Ersun Yanal’da daha önce 1 sezon çalıştırıp şampiyon yaptığı eski takımının başına geçmenin eşiğinde.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018