Yılmaz Vural Yeni Takımının Başına Geçti!

1. Ligde mücadele veren köklü kulüp Adana Demirspor, Hakan Kutlu’dan sonra boş kalan teknik direktörlük koltuğuna Yılmaz Vural’ı getirdi.

Ligde oynadığı ve 3-0 mağlup Altay karşılaşması sonucunda, Adana Demirspor, Hakan Kutlu ile yollarını ayırmıştı. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, teknik direktörlük görevi için Yılmaz Vural ile görüşerek anlaşmaya vardı.

SOSYAL MEDYADAN “HOŞGELDİN” MESAJI!

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, sosyal medya hesabından, Yılmaz Vural ile anlaşıldığına dair açıklamalarda bulundu. Sancak, “Çok değerli Adana Demirspor taraftarı, Süper Lig yolunda ki hedeflerimiz doğrultusunda bize çok ciddi katkılar sağlayacağına gönülden inandığımız çok değerli hocamız Yılmaz Vural ile anlaşma sağlandı. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Hoş geldin hocam” sözlerini paylaştı.

YILMAZ VURAL 2. KEZ!

Yılmaz Vural, 2015-2016 sezonunda da Adana Demirspor’un teknik direktörlük görevini yürütmüştü. Vural, mavi-lavicertli Adana ekibini play-off finallerine taşımış ve Alanyaspor’a penaltılarda elenerek Süper Lig’e çıkma şansını yitirmişti.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018