Volkan Demirel’e Af Geliyor!

Fenerbahçe, bugün itibariyle A Milli Takım Kaleci Antrenörlüğü görevinde ulunan Alper Boğuşlu ile sözleşme imzalayacak. Fakat camiada heyecan yaratan gelişme ise Volkan Demirel’in yakın bir zamanda affedileceği gelişmesi.

Fenerbahçe’ye başkan olduğu günden itibaren yeni bir yapılanma oluşturmaya çalışan Ali Koç ve ekibinin son hamlesi kaleci departmanıyla alakalı oldu. Aykut Kocaman’ın ekibinden kalan Murat Öztürk ile problemler yaşayarak yollar ayrılmış, yerine ise geçici olarak Erdem Bali getirilmişti.

Fakat Ali Koç, altyapıyı da kapsayan kapsamlı bir proje için A Mili Takım kaleci antrenörü Alper Boğuşlu ile anlaşmaya vardı. Boğuşlu ile bugün uzun süreli bir sözleşme imzalanacak. Alper Boğuşlu ile birlikte gidilen yeni yapılanmanın en önemli ayağını ise Volkan Demirel’in affedilmesi teşkil edecek.

Berke’nin Üzerinde Emeği Çok

Alper Boğuşlu, Fenerbahçe’nin geleceğe yatırım adı altında transfer ettiği Berke Özer’ide çok yakından tanıyor. Genç kaleci 2014 yılından bu yana milli takımlarda Alper Boğuşlu ile birlikte özel çalışmalarda bulundu.

Çok Kapsamlı Bir Proje

Milli Takımlarda gayet olumlu bir iş çıkaran Alper Boğuşlu, Fenerbahçe’de de şimdiye kadar görülmemiş bir kaleci departmanı kurmaya hazırlanıyor. 6 yaşındaki futbol okullarındaki kalecilerden başlayarak A Takım kalecilerine kadar uzanacak detaylı bir proje hazırlığı içerisinde olan Boğuşlu’nun kısa süre içerisinde bu konuda bir tanıtım yapacağı da gelen haberler arasında.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018