Trabzonspor’da ‘Para’ Kavgası!

Trabzonspor’da sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde takımın en etkili isimlerinden olan Burak Yılmaz ve Onur Recep Kıvrak kadro dışı bırakılmıştı. Yaşanan gerilim bununla da sınırlı kalmadı. Onur Recep Kıvrak, 2 milyon euro alacağının ödenmesi için menajerini kulübe yolladı. Menajer paranın hemen ödenmesini isteyince tesislerde tartışma çıktı.

Trabzonspor’dan alacaklı olan kaleci Onur Kıvrak, menajerini kulübün tesislerine gönderdi. Trabzonsporlu yöneticiler ve Onur Kıvrak’ın menajerlik görevini yürüten Engin Kırkpınar arasındaki görüşmelerde de sinir harbi yaşandı. Bunun üzerine menajer apar topar tesislerden gönderildi.

Sabah Gazetesindeki habere göre; Trabzonspor’da süresiz kadro dışı bırakılan deneyimli oyuncu Onur Kıvrak, alacağı 2 milyon euronun ödenmemesi sebebiyle menajerini kulübe gönderdi.

MENAJER TESİSLERDEN ÇIKARILDI

Trabzonspor’un Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ndeki görüşmede menajer Engin Kırkpınar, 2 milyon euro olduğu iddia edilen ödemenin hemen yapılmasını talep etti. Yöneticilerin böyle bir rakamın bir anda ödenemeyeceğini belirtmesi üzerine de tartışmalar alevlendi.

Gerginliğin artması üzerine daha kötü olayların vuku bulmaması adına menajer Kırkpınar tesislerden gönderildi.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018