Kartal’ın Umudu Ljajic!

Ligde son oynanan Ankaragücü karşılaşmasında kendini ispatlayan ve taraftarının gözüne giren Adem Ljajic, Beşiktaş’ın yarın akşam UEFA Avrupa Ligi’nde Sarpsborg’la oynayacağı karşılaşmada da en önemli kozu olacak. Yıldız oyuncu, Norveç temsilcisi karşısında asist ve gollerine devam etmeye çalışacak.

Beşiktaş’a sezon başında İtalya Serie A ekibi Torino’dan kiralık olarak transfer edilen Adem Ljajic, kendisinden beklenen patlamayı Ankaragücü ile oynanan lig karşılaşmasında yapmıştı.

Kayseri’de yapılan mücadelede 1 gol ve 1 asistlik önemli bir performans sergileyen Adem Ljajic, 4-1’lik galibiyetin baş mimarlarından olmuştu. Sırbistan milli takım formasıyla Karadağ ve Litvanya ağlarını sarsan, daha sonrada Ankaragücü’nü boş geçmeyen 27 yaşındaki yıldızdan Sarpsborg mücadelesi öncesi beklentiler büyük…

Duran toplar ona emanet

Ankaragücü karşılaşmasındaki performansıyla birlikte takım liderliğine de soyunan Ljajic, Norveç ekibiyle oynanacak karşılaşmada taraftarını büyülemeyi hedefliyor. İleri uçta hem golleri hemde asistleriyle ön plana çıkan Ljajic, duran toplardan da şansını deneyerek Sarpsborg’u yıkmaya hazırlanıyor.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018