Fenerbahçe’de Şaşırtan Comolli Kararı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Samandıra’nın başına yönetici Selahattin Baki’yi getirdi. Bu karar üzerine Damien Comolli’nin yetkileri sınırlandırılmış oldu. Comolli, Samandıra’dan ayrılmayacak ama altyapı, akademi ve scout çalışmaları üzerine yoğunlaşacak.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir karar aldı. Sheffield United takımında da yöneticilik yapan yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki, Samandıra’da kontolü eline alacak, sportif direktör Comolli’nin yetkileri ise kısıtlanacak.

TRANSFERDE YETKİ COMOLLİ’DE!

Comolli, Samandıra’daki yetkilerinin kısıtlanmasından sonra altyapı, akademi ve scout çalışmaları üzerine yoğunlaşacak. Transferde ise yetkinin çoğunu yine elinde bulunduracak.

KRİZİ İSTENİLDİĞİ GİBİ YÖNETEMEDİ!

Başkan Ali Koç’un Comolli’ye olan tepkisinin “krizi iyi yönetemediği” için olduğu öğrenilirken, transfer tercihleri ve sürecin ağır işlemesine de sinirlendiği bildirildi.

KRİZ YÖNETİMİNİ BEĞENMEDİ

Başkan Ali Koç’un Comolli’ye takımdaki krizi iyi yönetemediği için kızdığı öğrenilirken, bazı transferlerdeki tercihlerine ve bunun yanında transfer süreçlerinin ağır işlemesine de sitem ettiği ifade edildi.

ARA TRANSFER DÖNEMİ BEKLENİYOR

Yaşanan bütün gelişmelere rağmen Damien Comolli’yi ara transfer döneminde yoğun bir süreç bekliyor. Comolli hala transfer konusunda bütün yetkileri elinde bulunduruyor.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018