Temsilcilerimizin Avrupa’daki Maçlarının Hakemleri Belli Oldu!

Ülkemizi Şampiyonlar Liginde temsil eden Galatasaray ve UEFA Avrupa Ligindeki temsilcilerimiz Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisarspor’un rakipleriyle oynayacağı maçların hakemleri belli oldu.

Temsilcimiz Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu 3. maçında Alman rakibi Schalke 04 ile karşı karşıya gelecek. Türk Telekom Stadyumu’nda oynanacak maçı Fransız hakem Benoit Bastien yönetecek iken, Hicham Zakrani ve Frederic Haquette yardımcıları olacak. Maçın dördüncü hakemi ise Cyril Mugnie.

UEFA Avrupa Liginde 25 Ekim Perşembe günü Anderlecht deplasmanına konuk olacak olan temsilcimiz Fenerbahçe’nin maçını Bulgar hakem Georgi Kabakov yönetecek. Türkiye Saati İle 19.55’te başlayacak olan D Grubu 3. maçında Kabakov’un kurmayları ise Martin Margaritov ve Divan Valkov olacak.

UEFA Avrupa Ligindeki bir diğer temsilcimiz Beşikta, I Grubu 3. hafta maçında Vodafone Park’ta Genk’i ağırlayacak. 25 Ekim Perşembe günü saat 22.00’de başlayacak karşılaşmayı Polonyo Futbol Federasyonu’ndan Danien Stefanski yönetecek. Stefanski’nin yardımlığını Bartosz Frankowski ve Zbingiew Dobryin yapacak.

25 Ekim Perşembe günü, UEFA Avrupa Ligi J Grubunda mücadele eden takımımız Akhisarspor, İspanyol devi Sevilla’nın konuğu olacak. Saat 22.00’de başlayacak olan karşılaşmayı İskoç hakem Kevin Clancy yönetecek.

 

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018