Real Madrid’de Taşlar Yerinden Oynuyor!

İspanya ve dünya futbolunun en önde ekiplerinden olan Real Madrid, başarısız sonuçlar alınmasının üzerine Teknik Direktör Julen Lopetegui’nin görevine son verildiğini açıkladı.

Son olarak ligdeki El Clasico mücadelesinde Barcelona’dan alınan 5-1’lik mağlubiyet, Lopetegui’nin sonunu getirdi. Bir toplantı düzenleyen Real Madrid yönetim kurulu, sezonun başında takımın başına geçen Julen Lopetegui ile yollarını ayırma kararı aldı. Kulüp yaptığı açıklamada, Julen Lopetegui ve tüm teknik ekibine teşekkür etti

MADRİD 9. SIRADA

Sezona fırtına gibi başlayan ve ilk 3 maçının tamamını kazanan Real Madrid, daha sonra ligde oynadığı 7 mücadelenin yalnızca birinde 3 puan alabildi. Bunun yanında kalan altı maçtan 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet alan Madrid, 10 maçta yalnızca 14 puan toplayabildi. La Liga’da daima zirveye oynayan Real Madrid’in sıralaması ise 9’da kaldı.

CONTE ÖNE ÇIKIYOR

Real Madrid, teknik direktör arayışlarına ara vermeden başlarken, yeni hoca bulunana kadar takımın başında Santiago Solari bulunacak. Madrid’deki patron koltuğuna oturacak isim için en büyük adaysa, eski Chelsea çalıştırıcısı İtalyan Antonio Conte olarak gösteriliyor.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018