Neymar Yine Geride Kaldı!

Barcelona’dan Messi’nin gölgesinde kaldığı  için ayrılan Brezilyalı yıldız Neymar, Paris Saint-Germain’de de aynı kabusu yaşıyor. Brezilyalı top cambazı, Mbappe’nin önüne bir türlü geçemiyor.

Monaco’dan rekor transfer bedeliyle Paris Saint-Germain’e transfer olan 19 yaşındaki Kylian Mbappe, rekorları alt üst etmeye devam ediyor. Mbappe, son olarak Olympique Lyon’a karşı 13 dakikada 4 gol attı.

Mbappe, 2018 Dünya Kupasını kazanıp, 2017 Altın Çocuk ödülünü aldı. Dünya Kupası’nın en iyi genç oyuncusu seçildi. PSG formasıyla çıktığı 51 maçta 51 gol attı.

NEYMAR ARKASINDA KALDI

Barcelona forması giyerken Lionel Messi’nin arkasında kalan Neymar, kendisini daha iyi gösterebilmek adına PSG’e transfer olmuştu. Fakat burada da karşısına Kylian Mbappe çıktı. Mbappe, rekorlar üstüne rekor kırması ve henüz 19 yaşında olmasıyla her maç en fazla konuşulan isim oluyor.

Fransız basınında da O.Lyon maçı sonrası özel verilen bir sevinme fotoğrafında Neymar’ın bakışına dikkat çekilip, “Messi’nin gölgesinden kaçarken, Mbappe ile karşılaştı” ifadeleri kullanıldı.

 

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018