Kovulan Antrenörler Ali Koç’tan Randevu Talep Etti!

Fenerbahçe’deki görevlerine geçtiğimiz günlerde flaş şekilde son verilen analist Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk ve kondisyoner Alper Aşçı, kulüp başkanı Ali Koç ile birebir görüşmek için randevu talebinde bulunduklarını açıkladı.

Fenerbahçe’nin ani bir kararla yollarını ayırdığı Alper Aşçı, Murat Öztürk ve Turgay Altay ortak yaptıkları yazılı açıklamada, “Biz bu hassas süreçte gereken her şeyi yüz yüze anlatmak ve tüm detaylarıyla neler yaşandığını ifade edebilmek için başkanımız Ali Koç ile görüşme talebinde bulunduk.” ifadelerini kullandı.

Görevine son verilen antrenörlerin açıklamasının devamı ise şöyle;

“Şunun bilinmesini isteriz ki iddialarla ilgili cevap veremeyeceğimiz hiçbir husus yoktur. Ancak öncelikle konuyu kamuoyu önüne getirmek yerine, sayın başkanımıza anlatmak istedik. Kendilerinin bize dönüşlerini bekliyoruz. Bu vesileyle belirtmek isteriz ki bugüne kadar yaptığımız her hangi bir açıklama olmamıştır. O yüzden tarafımızdan bir açıklama gelmedikçe, sürece zarar verecek tondaki haberlere ve değerlendirmelere itibar edilmemesini rica ederiz.”

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018