Galatasaray Sakata Geldi!

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’de haftanın ilk maçında Bursaspor ile 1-1 berabere kaldı. Maça Galatasaray’ın 3 oyuncu değiştirme hakkını da ilk 45 dakikada kullanması damga vurdu. Maçtan sonra açıklamalarda bulunan Fatih Terim, “Maça geldiğimizi zannediyordum ama sakata geldik.” dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 1-1 sona eren Bursaspor mücadelesini değerlendirdi. Maçtan önce sakat oyunculara ve sakatlanmaların olabileceğini vurgu yaptığını söyleyerek sözlerine başlayan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, “Herhalde tecrübemiz bize onu konuşturdu. Milli takımdan dönen arkadaşlarımızın bazıları 24 saat yoldaydı. 10 günlük milli ara bazen sıkıntı yaratabiliyor. Bir devrede üç tane sakatlanan oyuncu var mıdır uzun yılllardır görmedim. Kendi sahamızda puan kaybetmedik. Penaltıya kadar da esasen kalemizde sıkıntı olmadı. Maça geldiğimizi zannettim ama sakata gelmişiz.” dedi.

“İSTEDİĞİMİZİ SAHAYA YANSITAMADIK”

Oyuncularının sahada istenileni veremediğini söyleyen Terim, “Sahaya istediğimiz performansı yansıtamadık. Golden sonra reaksiyon göstersek dahi istediğimiz gibi olmadı. 1-0’dan sonra golde yiyebilirdik. Maçı kaybetmedik ama kazanamamak bizim açımızdan çok iyi bir sonuç değil.” dedi.

“BİZ SCHALKE MAÇINA HAZIRLANACAĞIZ”

Hakemlere de göndermede bulunan tecrübeli çalıştırıcı, “Herkesin futbol oynamasından yanayım. Kazanırız, kaybederiz… Ama ben 80’lerde gösterilen sarı kartların göstermelik olduğuna inanıyorum. Hakemlere bir şey demiyorum ama oynayanlara izin vermeleri gerekiyor. Onun dışında Bursaspor’a başarılar dilerim. Biz de şu andan itibaren Schalke maçına hazırlacağız.” ifadelerini kullandı.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018