Fenerbahçe’de Deprem! 3 Oyuncu Kadro Dışı Bırakıldı!

Spor Toto Süper Lig’e tepeden tırnağa kadar bir değişimle giren Fenerbahçe istediği sonuçları alamamış ve ilk 7 hafta itibariyle 14. sırada kendisine yer bulmuştu. Kulüp içerisinde gerginlik her geçen gün tırmanıyor. Son olarak Fenerbahçe’de Volkan Demirel, Nabil Dirar ve Aatif Chahechouhe süresiz kadro dışı bırakıldı.

Fenerbahçe’nin 16 yıldır kalesini koruyan ve kulübün simge isimlerinden biri haline gelen Volkan Demirel ve Fas asıllı Nabil Dirar ve Aatif Chahechouhe süresiz kadro dışı bırakıldı.

Fenerbahçe resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüz, sezon başından bugüne kadarki gelişmeler ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmeler sonucunda; Futbol A Takımımız teknik heyetinden Turgay Altay, Murat Öztürk ve Allper Aşçı ile yollarını ayırma kararı almıştır. Aynı zamanda, Futbol A Takımımız oyuncularından Volkan Demirel, Aatif Chahechoue ve Nabil Dirar’ın da süresiz olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.

Gereken hallerde Kulübümüzün yeniden yapılanma hedefleri doğrultusunda benzer inisiyatif ve tasarrufların sürebileceğini ve lüzum halinde alınan kararlar ile ilgili kamuoyunun gerekli ölçü ve şekilde aydınlatılacağını önemle bildiririz.”

 

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018