Emre Akbaba Forma İçin Gün Sayıyor!

Sezon başında olaylı şekilde Galatasaray’a transfer olan ve Erzurumspor maçında sakatlanan Milli yıldızın tedavisi bütün hızıyla devam ediyor. Gösterdiği performansla taraftarın sevgilisi haline gelen Emre Akbaba, Şampiyonlar Ligindeki Porto maçıyla birlikte sarı-kırmızılı formayı üzerine geçirmeyi hedefliyor.

Sezon başında bilindiği üzere iki ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray, Emre Akbaba transferi için karşı karşıya gelmiş, bu transfer savaşından Galatasaray galip çıkmıştı. Galatasaray’a transfer olduktan sonra taraftarın sevgilisi haline gelen Emre, Erzurum BB ile oynanan karşılaşmada sakatlanmış ve ameliyat olmuştu. Sakatlığı ciddi olan ve en az 3-4 ay yeşil sahalara dönmesi beklenmeyen Emre Akbaba’nın tedavisi tahmin edilenden hızlı ilerliyor. Emre Akbaba, 11 Aralık’ta oynanacak olan Porto maçında sarı-kırmızılı formayla sahada olmak istiyor.

KARARI İMPARATOR VERECEK

Galatasaray’ın sağlık çalışanları, Emre Akbaba’yı 11 Aralık’ta oynanacak olan Porto maçına yetiştirmeye çalışıyor. Emre Akbaba bu tarihe kadar sakatlığını tamamen atlatmış olsa bile, nihai kararı Cimbom’un çalıştırıcısı Fatih Terim verecek.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018