Beşiktaş’ın Larin Planı Ortaya Çıktı!

Beşiktaş, büyük umutlarla transfer ettiği Clye Larin’in beklenen performansı sahaya yansıtamaması halinde yarım sezonluğuna kiralamayı hedefliyor.

Bu sezon Alvaro Negredo’nun sürpriz ayrılığından sonra Beşiktaş’ın forvet hattında belirsizlikler yaşandı. Fakat Ryan Babel ve Vagner Love’un yükselen performanslarıyla bu sıkıntı göz önünde bulundurulmadı. Beşiktaş’ın Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ryan Babel ve Vagner Love gibi Cyle Larin’den de performansını yükseltmesini istiyor.

Sezone Babel ve Love’un önünde birinci forvet olarak başlayan ancak daha sonra yedeğe düşen Kanadalı golcü, bulduğu şans ve aldığı süre sonucunda yönetimi memnun edecek bir performans gösterememişti. Eğer Cyle Larin’in performansı düşük seviyede devam ederse, Beşiktaş devre arasında forvet takviyesi yapacak.

6 AYLIĞINA KİRALANABİLİR

Öte yandan Beşiktaş’ta Vagner Love ve Ryan Babel’in etkili oyununun sürmesi halinde Beşiktaş forvet transferinden de vazgeçecek. Larin’i de devre arasında futboldan uzak kalmaması ve düzenli forma giyebilmesi için kiralamayı düşünen Beşiktaş, Mustafa Pektemek seçeneğini de masada tutuyor.

 

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018