Ndiya Özür Diledi!

Şampiyonlar Ligi D Grubunda ülkemizi temsil eden Galatasaray’ın, gruptaki ilk maçında Lokomotiv Moskova’yı ağırladığı karşılaşmanın  87. dakikasında ikinci sarı kartı görmesiyle oyun dışı kalan Badou Ndiaye, hocası, takım arkadaşları ve Galatasaray camiasından özür diledi.

Lokomotiv Moskova karşısında gösterdiği mücadele örneği ve etkili oyunuyla herkesi kendisine hayran bırak Badou Ndiya, 87. dakikada ikinci sarı kartı görerek oyun dışı kalmış ve Porto maçında cezalı duruma düşmüştü. Oyundan atılırken dahi tribünlerin alkışlarıyla kenara gelen Ndiaye, hocası Fatih Terim ve takım arkadaşlarından özür diledi.

NDİYA’NİN YERİNE RYAN DONK

Taraftarlar ve spor yorumcuları tarafından sahanın en iyisi olarak gösterilen Ndiaye, “Hırsımın kurbanı oldum ve yapmamam gereken bir müdahalede bulundum. Porto maçında oynamayı çok isterdim ama bu durumdan ders çıkaracağım ve daha güçlü döneceğim” dedi. Teknik direktör Fatih Terim, oyuncusunun bu sözleri karşısında onu motive ederek duyduğu güveni yineledi. Portekiz deplasmanında orta alanda Donk’un forma giymesi bekleniyor.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018