Kırmızı Şeytanlarda Kriz Derinleşiyor!

Dünyanın en önde gelen teknik direktörlerinden Jose Mourinho, “Kimse Manchester United’dan büyük değildir.” dedi ve Fransız yıldız Paul Pogba’nın kaptanlığını elinden aldı.

İngiliz devi Manchester United’ın Portekizli çalıştırıcısı Jose Mourinho ve Fransız yıldız Paul Pogba arasındaki ipler kopma noktasına geldi. İngiliz medyasına göre ikili arasındaki problemler geri dönüşü olmayan bir noktaya geldi.

Farklı kişiliği ve sivri diliyle gündemden bir gün olsun düşmeyen Portekizli çalıştırıcı Mourinho, oyuncularıyla yaptığı toplantıda, “Pogba’nın bir takım kaptanında bulunması gereken özelliklere sahip olmadığını ve bir daha kaptanlık yapamayacağını açıklarken, kimse Manchester United’dan büyük değildir!” dedi.

BU NOKTAYA NASIL GELİNDİ?

Daha önce yapılan bir basın toplantısında fikirlerini söyleyen Pogba, “Evimizde daha iyi oynamalıyız. Saldırmalı, saldırmalı, saldırmalıyız. Burası Old Trafford ve saldırmak için buradayız. Manchester United saldırdığı zaman rakipler korkacaktır. Geçen sezon Tottenham, Liverpool, Chelsea ve Arsenal’e yaptığımız gibi baskılı oynamalıyız. Böyle oynadığımızda her şey daha kolay” ifadelerini kullanmıştı.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018