Fenerbahçe’nin UEFA’ya Gönderdiği Listede Büyük Sürpriz!

Bu sezon UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda ülkemizi temsil edecek olan Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi kadrosunu bildirdi. UEFA’ya gönderilen listede 7 yıldız oyuncunun olmayışı taraftarlar açısından büyük şaşkınlıkla karşılandı. 

UEFA Avrupa Ligi’nde D Grubu’nda mücadele edecek Fenerbahçe, UEFA’ya kadro bildirimini gerçekleştirdi. Kanarya’nın bildirdiği listede yer almayan 7 isim ise dikkat çekti. UEFA’ya bildirilen kadroda Carlos Kameni, Nabil Dirar, Roberto Soldado, Mehmet Ekici ve takıma bu sezon katılan Berke Özer, Ferdi Kadıoğlu, Tolga Ciğerci gibi isimler yer almadı. Bu sezon Cocu tarafından da kadro dışı bırakılan Ozan Tufan’da listede kendisine yer bulamadı.

Bunun yanı sıra Fenerbahçe, altyapıdan 3 oyuncu kaydetme zorunluluğuna karşılık, listede Oğuz Kaan Güçtekin, Yiğithan Güveli ve Erten Ersu’ya da yer verdi.

UEFA’ya bildirilen listeye göre Fenerbahçe’nin oyuncu kadrosu;

Kaleci: Volkan Demirel, Harun Tekin, Erten Ersu

Defans: Hasan Ali Kaldırım, Mauricio Isla, Diego Reyes, İsmail Köybaşı, Şener Özbayraklı, Roman Neustaedter, Martin Skrtel, Yiğithan Güveli

Orta Saha: Mehmet Topal, Alper Potuk, Barış Alıcı, Jailson Marques Siqueira, Yassine Benzia, Aatıf Chahechouhe, Mathie Valbuena, Oğuz Kağan Güçtekin, Elif Elmas,

Forvet: İslam Slimani, Michale Frey, Andre Ayew.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018