Çarşı Grubu Fenerbahçe’ye Teşekkür Etti!

Beşiktaş denilince akla gelen en ateşli taraftar grubu Çarşı, sosyal medya üzerinden Fenerbahçe yönetimine derbi maçında sunulan imkanlar sebebiyle teşekkür etti.

Spor Toto Süper Lig’in bu sezonki ilk derbisinde Fenerbahçe ve Beşiktaş, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda karşı karşıya gelmiş ve maç 1-1’lik eşitlikle sonuçlanmıştı. Stadyum ev sahibi taraftarlar tarafından boşluk kalmaksızın doldurulurken, Beşiktaş taraftarları da 2 bin kişi ile kendilerine ayrılan bölümde takımlarını desteklemişlerdi. Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı, sosyal medya üzerinden Fenerbahçe yönetimine teşekkürlerini sundu.

Çarşı grubundan yaptığı açıklamada, “24 Eylül Pazartesi günü Beşiktaş’ımızın Fenerbahçe ile yaptığı maçta bize ayrılan alanda yerimizi aldık. Tribünlere girdiğimiz andan, ayrılana kadar büfenin açık olmasını, tribünde su satışı yapılmasını, tuvaletlerde suların kesilmemesini temin eden Fenerbahçe yetkililerine teşekkür ederiz.

Ayrıca deplasman tribünlerine eziyet ve zulüm olan, özellikle yerleştirilmiş hoparlörlerle sürekli marş ile müzik yayını gibi ilkel ve basit olaya yeltenmeyen Fenerbahçe yönetimine bilhassa teşekkür ederiz.” ifadeleri kullanıldı.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018