Burak Yılmaz, Trabzonspor’u Şikayet Etti!

Trabzonspor’da çalkantılı günler yaşanmaya devam ediyor! Kulübün taraftarlar tarafından neredeyse en çok sevilen ismi Burak Yılmaz, alacaklarının tahsili gerçekleşmediği için Fırtına’yı Türkiye Futbol Federasyonuna şikayet etti.

Süper Lig’in geçen sezonunda kulübü adına 23 gol atma başarısı gösteren Burak Yılmaz, Türkiye’de transfer sezonunun kapanmasının ardından bordo-mavili kulübü Türkiye Futbol Federasyonu’na şikayet etti. Şikayetin sebebi olarak ise alacaklarının ödenmemesi gösteriliyor.

ALACAKLARINI İSTEDİ

Transfer sezonunda Beşiktaş ile görüşen ve transfer teklifini Twitter üzerinden reddettiğini belirten 33 yaşındaki golcü futbolcu, Türkiye Futbol Federasyonuna başvurarak Trabzonspor’dan alacaklarının tahsilini istedi.

BAŞKAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz’ın kulübe ve federasyona gönderdiği ihtarneme ile ilgili olarak, “Bu konuyu kendisine bir sormak lazım. Hangi düşünceyle böyle bir şey de bulundu? Kulübe ihtarname çekti. Kendisine sormak lazım. Zaten olay çok taze. Pek yorum yapabilecek durumda da değilim. Yönetimle görüşülecek bir konu. Başından beri benim söylediğim bir şey var. Bu sadece Trabzonspor’un sıkıntısı değil. Ödemelerde yaşanan sıkıntılar sadece Trabzonspor’da yaşanan sıkıntılar değil. 6-7 aydır, oyuncularına para ödeyemeyen kulüpler var. Nedense geldiğimizden beri beni hatırladığım kadarıyla bu 10 ya da 11’inci ihtar. Zaten geldiğimizin 1’inci ayından ihtarname bombardımanıyla karşılaştık. Bu arada bunlar olurken, 6 aydır para alamayıp sesini çıkarmayan oyuncular da var. Bu da enteresan. Bu oyunculardan 2 tanesi yabancı oyuncumuz. Herhalde şöyle düşünüyorlar. İhtarnameyi çekersek biz bu parayı alırız. Ödenecek para varsa o para ödenir. İhtarname çekmeye gerek yok” ifadelerini kullandı.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018