Benfica, Abdülkadir’in Peşini Bırakmıyor!

Benfica’nın Abdülkadir Ömür inadı devam ediyor. Portekiz ekibi, genç yıldızın transferinde bir adım öne geçmek adına devre arası görüşmelerinde Trabzonspor’dan öncelik istedi. Daha önce Abdülkadir Ömür için yaklaşık 13 milyon Euro’yu gözden çıkaran Benfica’nın yeni teklifinin 20 milyon Euro civarı olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yaz transfer döneminde 19 yaşındaki genç yıldız için Trabzonspor’la pazarlık masasına oturan Benfica, bir türlü orta yolu bulamamıştı. Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun da genç oyuncuyu satmak istemediklerini açıklaması, transferin gerçekleşmesinin önündeki en büyük engel olmuştu.

Buna rağmen Portekiz efsanesi Benfica, Abdülkadir inadından vazgeçmiyor. Trabzonspor’un kapısını bir kez daha çalan Portekizliler, devre arasında Abdülkadir’in transferi için öncelik istedi. Bu isteğe karşılık Fırtına ise, “Şartlarımız uyarsa neden olmasın” mesajı verdi.

BÜTÜN DÜNYA PEŞİNDE

Yaklaşık 3 sezon önce Trabzonspor A takımına çıkan ve her geçen gün kalitesine kalite katan Abdülkadir’in peşine neredeyse Avrupa’nın bütün devleri takılmış durumda. Abdülkadir’in menajerliğini ise babası Mustafa Ömür yapıyor.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018