Avrupa’nın Devleri ‘Elmas’ Peşinde!

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Eljif Elmas için Avrupa’nın dev kulüpleri harekete geçmiş durumda. Futbolun Alman lokomotiflerinden biri olan Dortmund ve son Premier Lig şampiyonu Manchester City gözlemcileri Eljif Elmas için olumlu raporlar sundu.

Avrupa’nın neredeyse bütün devleri parlayan yıldız Eljif Elmas’ı transfer edebilmek adına büyük uğraşlar veriyor. Son olarak Makedonya U21 milli takımının Ermenistan ile oynadığı maçta herkesi kendine hayran bırak Eljif Elmas, maçı tribünden takip eden Borussia Dortmund ve Manchester City scoutlarını da etkilemeyi başardı.

ARA TRANSFER SEZONUNDA YUVADAN UÇABİLİR

Maçı izleyen Borussia Dortmund ve Manchester City scoutlarının raporları teknik ekibe sundukları öğrenildi. Fenerbahçe’de de hocası Cocu tarafından sürekli ilk 11’de oynatılan Eljif Elmas için ara transfer döneminde sürpriz bir teklif gelebilir. Özellikle Alman devi Dortmund’un astronomik bir teklifle Fenerbahçe’nin kapısını çalması bekleniyor.

Alman medyasında belirtilen haberlere göre de, Dortmund’un teknik patronu Favre’nin transferde ilk önceliği Eljif Elmas olacak.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018