Ozan Tufan Yine Kadro Dışı!

Fenerbahçe’de yönetimin ve teknik kadronun değişmesinin ardından, takıma tekrardan dahil olmak adına çalışan Ozan Tufan, yeni teknik direktör Cocu’nunda gözüne girmeyi başaramadı. Antrenmanlardaki isteksiz görüntüsü ve hazırlık maçlarındaki yetersiz performansı karşısında Ozan Tufan yine kadro dışı bırakıldı.

Yeni sezona yeni umutlarla başlayan Fenerbahçe’de, Ozan Tufan yine hayal kırıklığı yaşadı. Hollandalı çalıştırıcının istediği seviyeye gelemeyen ve takım arkadaşlarının gerisinde kalan Ozan Tufan kadro dışı bırakıldı. Sezon başında fizik ve mental açıdan hazır görünen Ozan, geçirilen kamp dönemi ve antrenmanlar süresince Philipp Cocu’yu etkilemeyi başaramadı.

AYKUT KOCAMAN’DA KADRO DIŞI BIRAKMIŞTI

Geçen sezon Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman tarafından da kadro dışı bırakılan genç yetenek, affedilmesine rağmen forma şansı bulamamıştı.

COCU DÖNEMİNDE YEDEK KULÜBESİNE BİLE GİREMEDİ

Fenerbahçe’ye büyük umutlarla transfer olan Ozan Tufan, inişli çıkışlı geçen dönemlerinin ardından Philipp Cocu ile birlikte yeni bir sayfa açmak istiyordu. Damien Comolli’nin de sık sık bilgi aldığı ve çalışmalarını takip ettiği Ozan, bu sezon Fenerbahçe’nin oynadı resmi maçlarda yedek kulübesine dahi girmeyi başaramadı.

E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.net tüm hakları saklıdır. 2012-2018