160x600
Reklamı kapat
Reklamı kapat
Beşiktaş’ta Yeniden Töre!

besiktasSezon başında gittiği West Ham’da beklenileni veremeyen Gökhan Töre’ye İngiliz ekibinden geri dönüş izni çıktı. Bu habere hoşnut olan Başkan Fikret Orman, İngiliz ekibine; “ Gökhan’ı Ocak ayında tekrar alabiliriz. Fakat kulübümüze ödediğiniz 2,5 milyon Pound’luk kiralama bedelini geri vermeyiz.” dedi.

Geçen sezon Beşiktaş formasıyla fırtınalar estiren Gökhan Töre, eski hocası Bilic’in çalıştırdığı İngiliz ekibi West Ham’ın radarına girmiş ve bir yıllığına kiralanmıştı. İngiltere’ye büyük umutlarla giden Gökhan ise beklenileni veremedi.

Londra ekibiyle toplam 8 maça çıkan Töre, sadece bir asistlik bir katkı yapınca, hem taraftarın hem de yönetimin gözünden iyice düştü. Üzerine sakatlığı sebebiyle iki hafta oynayamayacak duruma gelince, West Ham Gökhan’ı iyice gözden çıkardı.

Beşiktaş’tan 2,5 milyon Pound (yaklaşık 10 milyon TL) karşılığında kiralanan ve sözleşmesinde 10 milyon Pound’luk (40 milyon TL) satın alma opsiyonu bulunan milli oyuncunun ara transfer döneminde Beşiktaş’a geri dönmeye sıcak baktığı öğrenildi.

Reklam
Hepmaçizle Sohbet
E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.com tüm hakları saklıdır. 2012-2015
(x) kapat