160x600
Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ay Yıldızlıların Kosova Sınavı

screenshot_9Türkiye – Kosova Maçı

A Milli Futbol Takımımız, 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu’nda Cumartesi günü Kosova karşısında oynanacak müsabaka için Antalya’ya geldi. Arda Turan’ın takıma yeniden çağırılması ise yüzleri güldürdü. Fatih Terim’in ise özel sebeplerden dolayı Antalya’ya daha sonra özel uçakla geleceği bildirildi.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan özel uçakla maç için Antalya’ya gelen milli yıldızları, CIP salonu çıkışında Antalyaspor’un küçük sporcuları çiçeklerle karşıladı. Takıma uzun süre sonra tekrar çağırılan Arda,Burak,Selçuk ve Gökhan’ın da bulunduğu ay yıldızlılar, güvenlik görevlilerinin arasından geçerek takım otobüsüne bindi.

Teknik patron Fatih Terim ise A Milli takım kafilesiyle birlikte değildi. Fatih Terim’in özel sebeplerden dolayı kafileye daha sonra katılacağı belirtildi.

A Milli takımımız, Kosova maçı hazırlıklarındaki tüm antrenmanlarını kamp yapacağı otelin tesislerinde gerçekleştirecek. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve bir futbolcumuz, Cuma saat 19.00’da kamp yaptıkları otelde basın toplantısı düzenleyecekler. Toplantının ardından Ay Yıldızlı ekibimiz, Kosova maçı öncesinde son çalışmasını 19.30’da gerçekleştirecek. Antalya Stadyumu’nda oynanacak Türkiye-Kosova maçı 12 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’de başlayacak.

Reklam
Hepmaçizle Sohbet
E-Bülten Kayıt
Hepmacizle.com tüm hakları saklıdır. 2012-2015
(x) kapat